Dar viena trylikamečių ledo ritulininkų pergalė

Toliau sėkmingai Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos čempionate žaidžia jaunieji Rokiškio ledo ritulio sporto atstovai. Dariaus Janušonio auklėtiniai šeštadienį (03-12) šventės „Rokiškio ledo rituliui – 50!“ metu dovanojo šventę Rokiškio ledo ritulio gerbėjams. Po dviejų kėlinių 3:4 atsilikinėję rokiškėnai lemiamame kėlinyje nusprendė nejuokauti ir užbombardavo varžovus iš Šiaulių Šaulio tikra įvarčių kruša.

Trečiajame kėlinyje Rokiškis mušė 6 įvarčius ir šventė dar vieną pergalę čempionate rezultatu 9:4. Keturis įvarčius Rokiškio komandoje pelnė Einaras Rakūnas, po 2 pridėjo Kajus Bečelis ir Domas Mačys, o paskutinę vinį į varžovų karstą įkalė Rokas Kišūnas.

Po pergalės prieš Šiaulių atstovus rokiškėnai šoktelėjo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją žemyn nustumdami būtent šiauliečius. Šiuo metu Rokiškio komanda nuo trečioje vietoje žengiančios Kauno SM Startas atsilieka 5 taškais. Ateinančius tris turus Rokiškio ledo ritulininkai rungtyniaus namuose – kovo 19 su Klaipėdos Baltija, kovo 26 su Vilniaus Geležiniu Vilku ir balandžio 2 su Vilniaus Sostinė Hockey.