Feniksas palaužė Seną Grafą, o Fazė nusileido Entuziastams

Sekmadienį sporto centro salėje vyko dar dvi Rokiškio rajono krepšinio lygos (RRKL) rungtynės. Pirmąją savo pergalę čempionate iškovojo Entuziastų sporto klubas 66:46 įveikęs toliau be pergalių liekančią Fazės ekipą. Entuziastai persvarą įgijo antrajame kėlinyje kuomet varžovus supančiojo savo gynyboje ir laimėjo kėlinį 2:18.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 16 taškų pelnęs Sigitas Rudokas, o varžovų ekipoje 23 taškus surinko Darius Žukauskas.

Mariaus Beleišos (Fazė) komentaras: Rungtynės buvo sunkios, kadangi dalis mūsų komandos žaidėjų yra iškritę iš rikiuotės. Turime keturis sergančius žaidėjus, tad šiose rungtynėse stengiamės žaisti lėtesnį krepšinį. Varžybų baigtį lėmė prastas dvitaškių ir baudos metimų pataikymas, daug skubotų mūsų metimų. Komandos žaidimas dar labai padrikas, trūksta susižaidimo, todėl darome daug klaidų, bet mes esame mėgėjai tarp rimtesnių komandų, todėl nenusimename ir žaidžiame savo malonumui. Tokia ir buvo mūsų idėja prieš prasidedant čempionatui. Turime daug žaidėjų, kurie visi nori žaisti, žaidžiame savo malonumui, todėl atmosfera komandoje gera, žinoma ją dar pakeltų pergalė ir jos bandysime siekti. Norėčiau pridurti, kad kartais atrodo, jog teisėjai labiau gerbia senesnes komandas ir mūsų komandą baudžia be reikalo ir mums tai sukelia papildomų aistrų.

Kitose rungtynėse susitiko vieni iš lygos favoritų Senas Grafas ir Feniksas. Rungtynes Fenikso krepšininkai pradėjo tik penkiese, tad du kėlinius vyko atkakli kova, vis dėlto antrojoje rungtynių pusėje prisijungus Justui Giriūnui Fenikso krepšininkai įgijo apčiuopiamą pranašumą ir rungtynes pelnytai laimėjo rezultatu 75:53.

25 taškus prie komandos pergalės pridėjo Karolis Kvedaravičius, o pralaimėjusių gretose 14 taškų sukrapštė Renatas Jegorovas.

Ramūno Narbuto (Senas Grafas) komentaras: Visi susirinkome pirmą kartą, esame nesusižaidę, tačiau judam teisinga linkme. Gaila, jog jau pirmosiose rungtynėse mūsų snaiperiui lūžo ranka, kai jis po pražangos stipriai trenkėsi į aikštėje stovintį sekretoriato staliuką. Blogai kai neturime saugių sąlygų rungtyniauti.