Iš dziudo čempionato grįžta su apdovanojimais

Lapkričio 20-21 dienomis Elektrėnuose vyko Lietuvos nacionalinis moksleivių dziudo čempionatas, kuriame sėkmingai dalyvavo ir Rokiškio KKSC sportininkai (trenerė Gita Čečienė).

U13 amžiaus grupėje (svorio kategorija iki 55 kg) Ignas Ievaltas užėmė antrąją vietą, tarp U15 grupės dalyvių (svorio kategorija 63+ kg) Ieva Matulytė ir Nojus Laužadis U17 amžiaus grupėje (svorio kategorija ik 81 kg) taip pat užėmė antrąsias vietas, o U17 grupėje (svorio kategorija iki 50 kg) Danielius Guogas pelnė trečiąją vietą.

Primename, kad šį šeštadienį Rokiškio KKSC sporto salėje vyks Lietuvos mokinių sambo pirmenybės, kurias kviečiame stebėti gyvai ir palaikyti Rokiškio KKSC auklėtinius. Šių varžybų pradžia 12.00 val.