Ledo arenoje šurmuliavo žiemos sporto šventė

Paskutinį sausio mėnesio savaitgalį Rokiškio ledo arenoje netilo šurmulys, čia dvi dienas vyko žiemos sporto šventė „Winter Classic Rokiškis 2022“. Pirmąją renginio dieną jėgas ledo ritulio turnyruose kartu su Šiaulių ir Vilniaus komandomis išbandė jaunieji sporto centro sportininkai.

U8 turnyre mažieji Rokiškio ledo ritulininkai treniruojami Audriaus Deksnio pralaimėjo abi žaistas rungtynes ir užėmė trečiąją vietą, į priekį užleisdami Šiaulių Šaulio ir Vilniaus Hockey Punks sportininkus. Tuo tarpu už vyresnieji trylikamečiai su treneriu Dariumi Janušoniu pasirodė puikiai ir laimėdami abu susitikimus tapo turnyro čempionais. Antroje vietoje palikę Šiaulių, o trečiojoje Sostinė Hockey atstovus.

Po pilnos dienos ledo ritulio į areną rinkosi miestelėnai, kurie į aikštelę žengė su pačiūžomis grojant šokių ritmams. Dovydo Trumpos ir Alchemikų organizuota diskoteka ant ledo sutraukė didžiulį būrį žmonių, kurių neišbaidė ir kilusi pūga.

Veiksmas arenoje vyko ir sekmadienį, kuomet rinkosi kiek ramesnio, tačiau ne mažiau azartiško sporto mėgėjai. Aisštoko turnyre „Gimtasis Rokiškis“ taurei laimėti geriausiai pasirodė būtent pirmoji Gimtojo Rokiškio komanda, antroje vietoje palikusi aisštoko entuziastus iš Spartos klubo, o trečioji vieta atiteko Rokiškio rajono savivaldybės komandai su meru Ramūnu Godeliausku priešakyje. Iš viso aisštoko turnyre dalyvavo 5 šio sporto mėgėjų komandos.

Lygiagrečiai aisštokui arenoje buvo galima išbandyti ir kerlingą, išbandyti beveik 20 kilogramų sveriančio akmens slydimą galėjo visi norintys, tuo pasirūpino šventėje apsilankę Lietuvos Kerlingo federacijos atstovai. Visi praalkę galėjo pasivaišinti Rokiškio 506-osios pėstininkų kuopos paruošta grikių koše bei atsigerti šiltos arbatos, tad diena arenoje tikrai neprailgo.

Šventę organizavo Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras, o už pagalbą ją rengiant širdingai dėkojame partneriams Rokiškio jaunųjų ledo ritulininkų klubui „Sparta“, Aisštoko ir Kerlingo federacijoms, laikraščiui „Gimtasis Rokiškis“, 506-ai kuopai, bei žinoma visiems kitiems aktyviai prisidėjusiems ir žinoma šventėje dalyvavusiems žmonėms.

Foto galerijos

U8 ledo ritulio turnyras

U13 ledo ritulio turnyras

Aisštokas ir kerlingas

Nuotraukos Andriaus Stanio.