MKL U18 čempionate nusileista vilniečiams

Moksleivių krepšinio lygos kovas po pertraukos pratęsė ir Rokiškio KKSC U18 komanda. Trenerio Gvidono Markevičiaus auklėtiniai namuose priėmė Vilniaus KM antrąją komandą, tačiau ir prie savų sienų rimčiau pasipriešinti vilniečiams nepavyko. Rokiškio komanda patyrė šeštąjį pralaimėjimą U18 B diviziono čempionate nusileisdama varžovams 53:82.

Rezultatyviausiai Rokiškio komandoje žaidė Matas Juozapavičius, pelnęs 13 taškų, po 11 pridėjo Matas Seibutis ir Ignas Jarušauskas.

Su trimis pergalėmis per 9 žaistus susitikimus Rokiškio KKSC komanda savo pogrupyje žengia penktoje vietoje. Į tolimesnes čempionato varžybas pateks 4 geriausios pogrupio komandos. Kitos rungtynės su Kupiškio KKSC bus žaidžiamos Kupiškyje ateinantį penktadienį.