Naujienos iš mokyklų žaidynių

Lietuvos mokyklų žaidinių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse krepšinio varžybose Rokiškio rajonui atstovavo Kamajų Antano Strazdo gimnazijos merginų ir vaikinų komandos. Merginų komanda užėmė III vietą, o vaikinai – I ir iškovojo teisę žaisti finalinėse varžybose, kurios vyks vasario mėnesį Druskininkuose.

Parengė mokytoja Rita Merkienė

Bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių futbolo 5×5 tarpzoninėse varžybose Senamiesčio progimnazijos komanda nugalėjo bendraamžes iš Utenos (3:2) ir Ukmergės (3:1) bei pateko į finalines varžybas.

Parengė mokytojas Vytautas Vajega.

Kaimo vietovių mokyklų zoninėse futbolo 5×5 varžybose Juodupėje puikiai sekėsi vietos berniukų komandai, kuri iškvojo pirmąją vietą, bei pateko į tarpzonines varžybas.

Parengė mokytojas Valdas Savickas.

Puikiai sekėsi ir Senamiesčio progimnazijos mergaitėms ir berniukams, kurie dalyvavo kvadrato varžybose. Abi komandos tapo tarpzoninių varžybų nugalėtojomis ir pateko į finalą.