Pergalė MKL ir pralaimėjimas rajono taurėje

Praėjusį šeštadienį (11-13) Rokiškio KKSC krepšininkai, treniruojami trenerio Gvidono Markevičiaus viešėjo Kaune kur žaidė MKL U16 B diviziono rungtynes su Krepšinio mokykla „Perkūnas“-II komanda. Rokiškio KKSC auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir visų rungtynių metu kontroliavo jų eigą, bei pelnytai nugalėjo varžovus rezultatu 87:60.

Tai trečioji KKSC komandos pergalės per tiek pat žaistų susitikimų. Rezultatyviausiai rungtynėse Kaune žaidė 22 taškus pelnęs Matas Juozapavičius, 16 pridėjo Ignas Juozapavičius, 13 taškų Ugniaus Gintauto sąskaitoje.

Sekmadienį Rokiškio KKSC rinktinė jau dalyvavo varžybose dėl RRKL-Rokiškio Sirenos Taurės, kur jų varžovais buvo Fazės krepšininkai. Čia jau rungtynių pradžia priklausė Fazės krepšininkams, kurie įgijo nemažą persvarą ir nors jaunieji KKSC auklėtiniai dar bandė kabintis į rungtynes, nesėkmingai sužaistas paskutinysis ketvirtis uždarė visas galimybes kovoti dėl pergalės. Fazės komanda iškovojo pergalę rezultatu 99:72.

21 tašką komandai pelnė ir 14 kamuolių atkovojo Justas Lukošiūnas, 11 taškų Igno Jarušausko kraityje, 10 pelnė Paulius Kondratas.

Šią savaitę U13 ir U18 komandų laukia išvykos į MKL rungtynes Vilniuje, taip pat sekmadienį tęsis ir RRKL-Rokiškio Sirenos Taurės kovos, kur centro komanda susitiks su „Kamanda“.