Rokiškyje startavo suaugusiųjų čempionatas

Gegužės 8-ąją Rokiškyje startavo Lietuvos suaugusiųjų komandinis ir jaunimo komandinis čempionatai. Šiame čempionate sportininkų komandos iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Šiaulių, Biržų ir Utenos ne tik kovoja dėl prizinių vietų, tačiau ir dėl patekimo į asmeninius čempionatus. 

Suaugusiųjų komandiniame čempionate šautuvo pratime gulomis, Rokiškio merginų komanda (Gustė Mickytė, Evelina Kulytė, Donata Bublytė) iškovojo ) iškovojo 3-ąją vietą. Jos pateko tarp dešimties stipriausių Lietuvos šaulių ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos suaugusiųjų asmeniniame čempionate. Vaikinai (Ąžuolas Jankauskas, Dominykas Kublickas, Pijus Muralius) iškovojo 4-ąją vietą ir taip pat pateko į Lietuvos suaugusiųjų asmeninį čempionatą.

Lietuvos jaunimo komandiniame čempionate šautuvo pratime gulomis, Rokiškio merginų (Gustė Mickytė, Evelina Kulytė, Donata Bublytė)  ir vaikinų (Ąžuolas Jankauskas, Dominykas Kublickas, Pijus Muralius) komandos pasidabino trečios vietos medaliais bei ateinantį savaitgalį dalyvaus Lietuvos jaunimo asmeniniame čempionate tarp dešimties stipriausių šaulių

Treneris Giedrius Kublickas