Savaitgalį ledo arenoje – turnyrai

Šį savaitgalį ledo arenoje net dviejų sporto šakų varžybos. Šeštadienį į jau tradicinėmis tampančias „Winter Classic“ ledo ritulio varžybas rinksis jaunieji ledo ritulininkai.

Nuo 12 valandos Rokiškio jaunieji U9 amžiaus grupės ledo ritulininkai kovos su Šiaulių, Vilniaus ir Klaipėdos komandomis. Po jų nuo 15 valandos jau vyresnieji Rokiškio ledo ritulininkai (U15) išbandys jėgas su kaimynais iš Latvijos – Jekabpilio ir Daugpilio ledo ritulininkais. Pasibaigus kiekvienam turnyrui vyks apdovanojimai (U9 apie 14 val., U15 apie 18 val.).

Pertraukoje tarp šių dviejų turnyrų (maždaug nuo 14 val.) pasirodymą surengs ir treniruotes nesenai pradėję jaunieji Rokiškio dailiojo čiuožimo atstovai.

Sekmadienį ledo arenoje karaliaus aisštokas. Vyks tik praėjusiais metais Rokiškyje kultivuoti pradėtos sporto šakos Lietuvos čempionato pirmasis etapas, kuriame planuoja dalyvauti ir Lietuvos nacionalinės aisštoko rinktinės sportininkai. Nuo 10 valandos vyks šios sporto šakos pristatymas, kuriame dalyvauti ir išbandyti mesti įrankį gali kiekvienas norintis. Varžybos startuos nuo 13 valandos.

Dėl vyksiančių varžybų keičiasi ir masinių čiuožimų laikas. Šeštadienį masinis čiuožimas nevyks, o sekmadienį jis numatytas 17:00-18:30 val.

Kviečiame apsilankyti!