Sunkiaatlečiai iš Panevėžio grįžo su medaliais

Šeštadienį (02-19) Lietuvos regionų sunkiosios atletikos čempionate sėkmingai dalyvavo Rokiškio komanda, sudaryta iš įvairaus amžiaus sportininkų. Vieni jų dar mokosi mūsų sporto centre, kiti jau baigę.

Svorio kategorijoje iki 45 kg antrąją vietą iškovojo jauniausias šių varžybų dalyvis, vos septynerių Dainotas Valeišis. Jis dvikovėje iškėlė 32 kg. Svorio kategorijoje iki 81 kg Emilis Mikalkevičius dvikovėje surinko 60 kg ir pelnė penktąją vietą.

Senjorų grupėje visi besivaržę rokiškėnai pasidabino aukso medaliais. Dvikovėje surinkęs 102 kg, pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 67 kg iškovojo Vidmantas Pilibaitis. Svorio kategorijoje iki 81 kg nugalėjo Jonas Aleksiejus, jo rezultatas – 100 kg. Svorio kategorijoje iki 109 kg pirmas buvo Mantas Jukna, dvikovėje surinkęs 192,5 kg.

Varžybose dalyvavo Rokiškio, Gargždų, Degaičių, Anykščių ir Panevėžio komandos.