Sunkiaatlečiai varžėsi tarptautinėse varžybose

Rokiškio KKSC sunkiaatlečiai varžėsi tarptautinėse sunkiosios atletikos varžybose Vengrijoje (Budapešte). Lietuvos garbę šiose varžybose gynė Rokiškio ir Panevėžio komandos, kurios varžėsi kartu su komandomis iš įvairių Europos šalių, be šeimininkų vengrų, varžybose dalyvavo Austrijos, Kroatijos, Čekijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos ir kitų šalių atstovai.

Mergaičių iki 13 metų grupėje (svorio kategorija iki 45 kg) čempione tap Urtė Beinorytė. Jos rezultatas 55 kg. Berniukų iki 15 metų tarpe Titas Tubelis užėmė antrąją vietą, svorio kategorijoje iki 61 kg iškėlęs būtent 61 kg svorį. Taip pat antrąją vietą užėmė Emilis Mikalkevičius, jis svorio kategorijoje iki 81 kg pademonstravo 79 kg rezultatą.

Senjorų virš 60 metų grupėje dalyvavęs Rokiškio KKSC treneris Jonas Aleksiejus iškovojo antrąją vietą, jo dvikovės rezultatas 113 kg.

Išvykos į Vengriją metu visą kelionę mūsiškius lydėjo, vairavo ir padėjo Leontijus Pčiolinas.

Tarptautinėse varžybose Lenkijoje taip pat varžėsi ir senjorai. Pagal Sinklerio lentelę vykusiose varžybose dalyvavo apie 150 sportininkų. 70-79 metų amžiaus grupėje 7 vietą užėmė Vidmantas Pilibaitis (dvikovės rezultats 110 kg, 301,3 tšk.). 60-69 metų amžiaus grupėje 10 vietą pelnė Jonas Aleksiejus (112 kg, 215,2 tšk.). 35-39 metų amžiaus tarpe dalyvavęs Mantas Jukna užėmė 17-ąją vietą, jo dvikovės rezultatas 185 kg (213,8 tšk.).