U13 čempionate įveiktas Visaginas

Sėkmingai antrajį U13 B diviziono čempionato ratą pradėjo Rokiškio KKSC jaunieji krepšininkai, kurie namuose 69:54 įveikė Visagino KM atstovus ir revanšavosi jiems už pralaimėjimą pirmajame rate. Tai buvo labai svarbi pergalė Rokiškio komandai, nes su Visaginu turnyrinėje lentelėje rokiškėnai yra tiesioginiai konkurentai, o dabar turės tarpusavio pranašumą.

Rokiškio komandą į pergalę atvedė rungtynių pabaigoje puikiai sužaidęs ir iš viso 24 taškus pelnęs Nojus Jansons, Justas Bagdonavičius pridėjo 17 taškų, 8 pelnė Ignas Juodelė, 7 taškai Martyno Dabregos sąskaitoje.

Primename, kad anksčiau šią savaitę U13 komanda žaidė namuose su Sostinės KM III komanda, tačiau įveikti Sostinės KM-III nepavyko.

Pralaimėjimą MKL U13 B diviziono čempionate patyrė jaunieji Rokiškio KKSC krepšininkai, kurie namuose po labai nesėkmingos rungtynių pradžios 53:69 nusileido varžovams iš Sostinės krepšinio mokyklos.

Nors antrojoje rungtynių dalyje aikštelės šeimininkai ir žaidė geriau už varžovus, pirma pusė buvo stipriai paleista į priekį ir jėgų pavyti varžovus neužteko.
Rezultatyviausiai Rokiškio komandos gretose žaidė Justas Bagdonavičius, pelnęs 21 tašką, 14 pridėjo Nojus Jansons, po 6 taškus pelnė Domas Kadziauskas ir Ignas Juodelė.