Jaunųjų KKSC krepšininkų Kalėdos

Gruodžio 19 dieną jaunieji Rokiškio KKSC krepšininkai (gim. 2009/2010) treniruojami trenerio Martyno Karaliūno pažymėjo Kalėdas surengdami tarpusavio komandų rungtynes. Visi dalyvavę buvo apdovanoti Kalėdiniais medaliais. Praėjus vos porai dienų, gruodžio 21-ąją, krepšininkai vyko į pirmąją išvyką. Utenoje jų laukė tų pačių metų komanda treniruojama rokiškėno Justo Giriūno.

Rokiškėnai su uteniškiais lygiai žaidė tris kėlinius, tačiau ketvirtajame išryškėjo aikštelės šeimininkų pranašumas ir pastarieji nugalėjo rezultatu 48:28. Rokiškio KKSC vaikams tai buvo pirmosios rungtynės, netrūko ir džiaugsmingų emocijų ir ašarų, tačiau visi grįžo patenkinti ir dabar lauks varžovų Rokiškyje.

Rokiškio KKSC komandai atstovavo Martynas Dabrega, Domas Kadziauskas, Martynas Karaliūnas, Justas Bagdonavičius, Jonas Dilys, Nojus Jansons, Ignas Juodelė, Airidas Malevičius, Nojus Adulis, Karolis Pimpė, Raigardas Tubelis ir Matas Adomavičius. Šiose rungtynėse daugiausiai taškų – 8 pelnė J.Dilys, J.Bagdonavičius ir R.Tubelis pridėjo 6, M.Dabrega – 4, o N.Jansons ir I.Juodelė po 2. Kiti krepšininkai taškais nepasižymėjo, tačiau visi buvo naudingi ir stengėsi.

2

3

4

5

6