MKL: O.Šniokos metimas su sirena pelnė pergalę Rokiškiui

Pergale Moksleivių krepšinio lygos U-19 Olimpinės taurės ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių pradėjo Rokiškio KKSC krepšininkai. Rungtynių pradžioje Rokiškio krepšininkams sunkiai sekėsi tvarkytis su jauduliu, o Mažeikių SM puikiai atakavo iš tolimų distancijų bei jau pirmajame kėlinyje įgijo 20 taškų persvarą. Vis dėlto Gvidono Markevičiaus auklėtiniai rankų nenuleido, palaikomi gausiai KKSC salę užpildžiusių sirgalių trečiajame kėlinyje jie atsigavo ir išlygino žaidimą.

Ketvirtajame kėlinyje vyko žaidimas taškas į tašką, o rezultatui esant lygiam (73:73) ir likus žaisti 14 sekundžių kamuolį savo rankose turėjo rokiškėnai. Domo Černiauskio mestas tolimas metimas buvo netaiklus, tačiau kamuolį sugebėjo atkovoti Orestas Šnioka, kurio metimas kartu su rungtynių pabaigos sirena skrodė tinklelį ir Rokiškio krepšininkai iškovojo puikią pergalę rezultatu 75:73.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė 22 taškus pelnęs D.Černiauskis, 18 pridėjo Laurynas Bimba, 15 – Linas Kolosovas. Rungtynių didvyrio O.Šniokos sąskaitoje 7 pelnyti taškai.

Antrąsias serijos rungtynes abi komandos žais antradienį Mažeikiuose, o trečiosioms (jei reikės) komandos vėl grįš į Rokiškį.