Rokiškio KKSC žais U-19 finaliniame ketverte

Rokiškio KKSC auklėtiniai treniruojami Gvidono Markevičiaus pateko į MKL U-19 Olimpinės taurės čempionato finalinio ketverto varžybas. Tai paaiškėjo kai rokiškėnai trečiosiose serijos iki dviejų pergalių rungtynėse namuose 86:70 įveikė Mažeikių SM ekipą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai iš Mažeikių, tačiau antrajame kėlinyje Rokiškio krepšininkai perėmė iniciatyvą ir pirmaudami nedideliu skirtumu laikė rungtynių eigą savo rankose, ketvirtajame kėlinyje Mažeikių žaidimas dar labiau pakriko, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai dar padidino savo persvarą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 23 taškus pelnęs Orestas Šnioka, 21 tašką pridėjo Linas Kolosovas, 14 – Lauryno Bimbos sąskaitoje.

Šį savaitgalį Rokiškio KKSC krepšininkai išvyksta į finalinio ketverto kovas Kėdainiuose. Šeštadienį (vasario 25) Vilainių salėje 16:00 jie rungtyniaus pusfinalyje su Biržų SC atstovais, o sekmadienį Kėdainių arenoje vyks finalinės kovos (12:00 – dėl III vietos, 14:00 – finalas).