Sunkiaatlečiai iš Degaičių grįžo su apdovanojimais

Sausio 22 dieną Rokiškio KKSC sunkiaatlečiai dalyvavo tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre Telšių rajone „Degaičių taurė“.  Varžybose, kuriose dalyvavo apie 70 sportininkų sėkmingai paisrodė ir trenerio Jono Aleksiejaus auklėtiniai.

Sėkmingiausiai pasirodė ir pirmąją vietą bei taurę svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo Domantas Jasudis, dvikovėje pasiekęs 97 kg rezultatą. Mergaičių grupėje (svorio kategorija iki 45 kg) Urtė Beinorytė užėmė antrąją vietą, vaikinų svorio kategorijoje iki 42 kg Dainotas Valeišis pasidabino trečiosios vietos medaliu.

Domas Pilibaitis (svorio kategorija iki 38 kg) užėmė ketvirtąją vietą, Titas Tubelis (svorio kategorija iki 61 kg) liko penktas, o pirmą kartą varžybose dalyvavęs Emilis Mikalkevičius (svorio kategorija iki 81 kg) užėmė šeštąją vietą.

Sveikiname dalyvius su puikiais pasiekimais!