Sunkiaatlečiai varžėsi Žemaitijos taurės varžybose

Rokiškio KKSC sunkiaatlečiai (treneris Jonas Aleksiejus) varžėsi tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre „Žemaitijos taurė“ Degaičiuose (Telšių r.) ir grįžo su medaliais.

Mergaičių grupėje (svorio kategorija iki 45 kg) antrąją vietą iškovojo Urtė Beinorytė. Jos rezultatas dvikovėje – 57 kg, buvo prastesnis tik už Pasaulio jaunių čempionato 6-osios vietos laimėtojos telšiškės Brigitos Remėzaitės pasiektą rodiklį.

Berniukų grupėje (svorio kategorija iki 56 kg) penktąją vietą užėmė Šarūnas Jasiukonis (rezultatas 58 kg), šeštas liko Titas Tubelis (57 kg).

Aivaras Žukauskas pagal Sinklerio lentelę buvo antras tarp 113 varžybų dalyvių.

Rokiškio KKSC sunkiaatlečius ruošia treneris Jonas Aleksiejus, o artimiausias jų startas nusimato šį šeštadienį Anykščiuose, kur vyks Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionato zoninės atrankos varžybos.