RRKL: stipriausia rajono lygos komanda tapo Senas Grafas

Paskutiniąją kovo mėnesio dieną į Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro salę rinkosi geriausios Miško draugas-RRKL komandos ir gausybė varžybomis susidomėjusių sirgalių. Lapkričio mėnesį prasidėjusias lygos kovas vainikavo mažasis ir didysis finalai.

Pirmosios susitiko pusfinalius pralaimėjusios Fazės ir Sporto centro ekipos. Puikiai pirmąjį kėlinį pradėję Sporto centro auklėtiniai sėkmingai puolė ir jau po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 28:15, tačiau labiau patyrę Fazės krepšininkai jau per antrąjį kėlinį rezultatą išlygino, o vėliau gynyboje uždusinę savo varžovus ir susikrovė įtikinamą persvarą. Pergalę 102:74 ir trečiąją vietą RRKL iškovojo Fazės ekipa. Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė po 26 taškus surinkę Martynas ir Laurynas Bimbos. Sporto centro komandoje 16 taškų pelnė Domas Černiauskis.

Finale susikovė Entuziastų ir Seno Grafo komandos, kurių susitikimai reguliariajame sezone kėlė ypač daug emocijų ir buvo itin atkaklūs. Vis dėlto finale pilna salė žiūrovų intrigos nesulaukė ir čia nuo pat pirmųjų minučių Seno Grafo krepšininkai tiesiog dominavo aikštelėje ir savo varžovams nepaliko jokių vilčių pakovoti dėl pergalės nugalėdami 102:55. Seną Grafą čempionų titulo link vedė 30 taškų surinkęs Žygimantas Gedžiūnas, 17 pelnė Robertas Keliačius. Entuziastų komandoje vienintelis dviženklį taškų skaičių surinko Tomas Trumpa, jo sąskaitoje 20 taškų.

Į čempionato simbolinį penketuką pateko šie krepšininkai: Žygimantas Gedžiūnas ir Robertas Keliačius (abu Senas Grafas), Arnas Juškevičius (Entuziastai), Justinas Merkys (Fazė) ir Linas Kolosovas (Sporto centras).

Viso sezono metu žiūrovams vyko konkursai, o jų nugalėtojams buvo dovanojami Pubo Gnomas įsteigti prizai, finalo metu taip pat vyko specialus konkursas merginoms, kur nugalėtojai atiteko drabužių parduotuvės E.V.Boutique čekis. Naudingiausius kiekvieno mėnesio krepšininkus apdovanojo lygos rėmėjas sporto klubas Rospo.

Miško draugas-RRKL čempionate iš viso dalyvavo septynios komandos, be aukščiau paminėtų keturių geriausių, penktąją vietą užėmė Pandėlio, šeštąją Fazės-2, o septintąją SK Obelių-Alfa idėjos komandos.

RRKL dėkoja visiems lygos rėmėjams ir partneriams, taip pat sekretoriatui, teisėjams, bei gausiai rungtynes lankiusiems rokiškėnams.

Generalinis lygos rėmėjas KB Miško draugas, rėmėjai UAB Donėjus, UAB Viskas automobiliui, Pubas Gnomas, sporto klubas Rospo, E.V. Boutique, UAB Sporto kalvė, Rokiškio KKSC.

Nuotraukų galerija

Rungtynių protokolai:

Entuziastai – Senas Grafas
Fazė – Sporto centras